TunesGo برنامه ای برای انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر

جدال بین iOS و اندروید سال هاست که ادامه دارد و به نظر می رسد که سال های سال هم ادامه داشته باشد؛ ولی حداقل طرفداران اندروید و iOS بر روی یک چیز توافق دارند و آن هم این است که انتقال دیتا به آیفون افتضاح است!هیچ کدام از سازندگان دستگاه های اندرویدی مشکلی را برای کاربران خود در زمینه انتقال فایل ایجاد نکرده اند،در سمت مقابل اپل هم برای حل مشکل iTunes را معرفی کرده است ولی به همان انداره که دستگاه های اپل خوب هستند،iTunes افتضاح است؛ iTunes گیج کننده و کند است؛ اصلا تعجبی ندارد که کاربران آیفون همیشه در حال جستجو برای برنامه ای برای انتقال داده ها هستند.

برنامه TunesGo برنامه ای برای انتقال داده در اندروید و iOS است.به وسیله آن شما می توانید فایل های خود را از PC یا Mac به گوشی های اندروید یا آیفون و برعکس انتقال دهید؛ همچنین به وسیله آن می توانید فایل ها را از یک گوشی به گوشی دیگری انتقال دهید.

وصل کردن دستگاه

برای کار کردن با این برنامه نیاز است که گوشی خود را به PC یا Mac وصل کنید؛ در صورتی که می خواهید فایل ها را بین دو گوشی جابجا کنید باید هر دو را به PC یا Mac وصل کنید.برای وصل کردن فقط به یک کابل USB نیاز دارید؛ وقتی که گوشی را به کامپیوتر وصل کردید،برنامه TunesGo را باز کرده و منتظر باشید تا گوشی شما در برنامه ظاهر شود.

 

انتقال داده ها

به وسیله TunesGo می توانید آهنگ،فیلم،عکس،مخاطبین گوشی،پیامک ها و برنامه ها را به کامپیوتر خود انتقال دهید.

وقتی گوشی خود را به کامپیوتر وصل کردید می توانید از طریق تب های برنامه،نوع فایلی که می خواهید جابجا کنید را انتخاب کنید؛ در تب Home این برنامه می توانید کارهای مختلفی را انجام دهید:انتقال داده بین گوشی و کامپیوتر،انتقال داده بین دو گوشی،بکاپ گرفتن از عکس ها.

 

 

از طریق بقیه تب های این برنامه نیز به صورت خاص تر می توانید داده ها را انتقال دهید؛ همچنین از طریق تب Information می توانید مخاطبان خود و همچنین پیامک ها را مدیریت کنید.

برای مثال فرض کنید می خواهید آهنگی را به گوشی آیفون خود اضافه کنید اما نمی خواهید وارد پروسه طولانی سینک کردن آیفون به وسیله iTunes شوید.شاید بر روی کامپیوتری هستید که iTunes Library خود را با آن سینک نکرده اید؛ همان طور که می دانید آیفون فقط با یک کامپیوتر می تواند iTunes Library خود را سینک کند؛ پس اگر بخواهید آهنگی را از کامپیوتر دیگری یه آیفون خود اضافه کنید،مجبور می شوید که  iTunes Library قبلی خود را پاک کنید؛ اینجاست که TunesGo به کمک شما می آید؛ تنها کاری که باید انجام دهید این است که گوشی را به کامپیوتر وصل کرده و وارد قسمت Music شوید.

آهنگ هایی که می خواهید به گوشی خود انتقال دهید را اضافه کنید و گزینه Export را کلیک کنید.می توانید داده ها را وارد کامپیوتر کنید و یا از کامپیوتر به گوشی خود اضافه کنید (Export to PC یا Export to iTunes)

 

 

 

شاید این اشتباه به خاطر اسم این برنامه یعنی TunesGo پیش بیاید که فقط برای انتقال آهنگ می توان از آن استفاده کرد اما این طور نیست؛ شما می توانید انواع فایل ها را به وسیله آن جابجا کنید.شما می توانید فیلم و یا عکس را به آیفون خود اضافه کنید یا حتی می توانید فیلم های آیفون خود را تبدیل به گیف کنید.

 

 

همچنین در دستگاه های اندرویدی می توانید مسیر انتقال داده ها به دستگاه را از بین حافظه داخلی و SD Card انتخاب کنید

 

 

محدودیت ها

TunesGo در دستگاه های اندرویدی محدودیتی ندارند اما برای iOS محدودیت هایی وجود دارد؛ به وسیله این برنامه نمی توانید برنامه ای (app) را از طریق آیفون هایی که دارای iOS 9 به بالا هستند انتقال داد، اما خبرهایی شنیده می شود که سازندگان این برنامه در حال رفع این مشکل هستند.

نتیجه گیری

این برنامه فقط برنامه ای برای انتقال داده ها نیست،برنامه ای برای مدیریت فایل هم می باشد؛ همچنین به وسیله یک کلیک در این برنامه می توانید دستگاه اندرویدی خود را روت کنید؛ اگر شما با روت کردن آشنا نیستید به راحتی می توانید از طریق این برنامه و بسیار ایمن دستگاه خود را روت کنید.

این برنامه هم برای کاربران اندروید و هم iOS  ساخته شده است اما قطعا برای کاربران iOS راهی بسیار مناسب برای فرار از دست iTunes می باشد.

 

سایت این برنامه

 

 

 

مطالب مرتبط

به اشتراک گذاشتن پست دیگران بر روی استوری خود

10 بازی که قدرت برنامه نویسی شما را افزایش می دهند!

آموزش کار با BlueStacks

آموزش پیدا کردن مکان و Ip افراد در تلگرام

چگونه ویندوز را ریکاوری کنیم؟

نکات طلایی بازی کانتر استرایک (قسمت دوم)

TunesGo برنامه ای برای انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر

محتوای مطلب

کامنت ها

لطفا اگر سوالی نامرتبط با این مطلب دارید، از تب «پرسیدن سوال» استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.