مشکل Smart Object

• #10430 پاسخ
      یه بنده خدا

با سلام و عرض خسته نباشید:
      بنده چن روزیه که فتوشاپ CC2017 رو نصب کردم و متاسفانه توی ی قسمت مشکل دارم – اینکه وقتی از ایلاستراتور وکتورم رو کپی میکنم ب فتوشاپ طبق معمول یه چنتا گزینه داره که بنده Smart Object رو انتخاب میکنم که اینجا دو راه داره — اگه تیک پایین رو بزنم (عکس) که یسالم بشینم پاش تا اخر نمیره (عکس دوم)ولی اگه تیک گزینه رو بردارم بعنوان Smart Object میاد توی قسمت لایه ها ولی با زوک کردن کلا ریزولیشنن خیلی میاد پایین (عکس سوم) حالا نمیدونم مشکل از کجاست – اگه شما دانششو دارین ممنون میشم راهنمایی کنید

• #10372 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

خب طبیعیه که رزولوشنش بیاد پایین! چون شما دارین تبدیلش میکنین به pixel. با دابل کلیک کردن روی smart object ی که ساختین، می تونین دوباره توی illustrator بازش کنین بعد اونجا resize ش کنین که اندازه ش بزرگ شه بعد که save کنین، در فتوشاپ هم اندازهش بزرگ میشه. ولی به هر صورت اگه توی فتوشاپ بیشتر از 100 درصد زوم کنید، کیفیت تصویر کم میشه که طبیعیه.

• #10373 پاسخ
      یه بنده خدا

خیلی ممنون دستتون درد نکنه مشکلم برطرف شد – یک سوال داشتم خدمتون من شنیدم اینکه میگن لوگو بایدثبت بشه واقعیته ؟ مثلا ی شرکت یه لوگو داره باید لوگوشو ثبت کنه ؟؟ اگه همچین چیزی هس کجا باید ثبت بشه؟؟؟

• #10374 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

سلام در حد یه شرکت نمیدونم ولی من همچین چیزی نشنیدم اصلا

• #10376 پاسخ
      نیما

من smart object ندارم :/
      واسه ی این آموزش http://etuts.ir/%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%81%DA%A9%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%B4/
      بخش ” اول از همه smart object رو باز کنید (برای اینکار روی عکس smart object دابل کلیک کنید) بعد همون طور که می بینید یه فایل جدید باز میشه که داخلش همون لایه ی متنی که ساختیم قرار داره. حالا من این لایه ی متنی رو میخوام! پس ابزار Move رو انتخاب کنید و وسط عکس کلیک کنید و درگ کنید به روی تب فایل اصلی! یکم صبر کنید بعدش فایل اصلی باز میشه حالا نشانگر موس رو بیارید وسط عکس بعد کلید Shift رو نگه دارید (تا لایه دقیقا وسط عکس قرار بگیره) و بعد رها کنید… راه دیگه اینه که روی لایه دابل کلیک کنید و گزینه ی Duplicate Layer رو انتخاب کنید و فایل اصلی رو انتخاب کنید. ”
      رو میخوام انجام بدم ، ولی اصلا نمیدم smart object کجاس .

• #10377 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

سلام در همین آموزش کمی بالاتر گفته شده : «حالا از منوی پنل Layers گزینه ی Convert to smart object رو انتخاب کنید. بعد باید روی همین لایه استایل های زیر رو وارد کنید. برای اینکار روی یه قسمت خالی از لایه دابل کلیک کنید و تنظیمات زیر رو وارد کنید:» اگه این قسمت رو انجام بدید یه smart object ساخته میشه

• #10378 پاسخ
      نیما

ببخشید امکانش هست با کلمه ی Jyu Viole Grace به صورت بالشتی در بیارید ؟
      من هر کاری که فکرش رو بکنید کردم اصلا نتونستم . 🙁

• #10379 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

نه متاسفانه وقتشو ندارم

پاسخ به : مشکل Smart Object
اطلاعات شما:

<