مشکل در ساخت اکانت پی پال برای دریافت پی اس پلاس 14 روزه رایگان !

• #11665 پاسخ
      محمد رامتین بوربور
      مشارکت کننده

سلام ، بنده هنگامی که میخوام اکانت پی پال رو بسازم ، وقتی که همه گزینه هارو پر میکنم وقتی میخوام گزینه Agree and continueبزنم بعدش به صفحه سونی انتقال پیدا نمیکنم و توی همون صفحه ساخت اکانت میمونم ريال.ند شکن هم وصله نتم هم سرعتش خوبه هیچ مشکلی ندارم اما اینجا میمونه… ممنون میشم کمکم کنید

• #11749 پاسخ
      احمدرضا صبور
      مشارکت کننده

سلام.
      بله ممکن است به دلایل مختلفی ساختن اکانت paypal به مشکل بر بخورید. مشکلات مثلا می تواند از ایمیلی که وارد می کنید باشد که یا قبلا وارد شده یا کلا وجود ندارد. مشکل می تواند از شماره master card که وارد کردید باشد.
      تنها راه حل این است که با ایمیل های مختلف که مطمئن هستید وجود دارند و با شماره کارت های مختلف اجرا کنید تا جواب دهد. معمولا بعد از ۳ یا ۴ با امتحان جواب می دهد ، اگر حل نشد از اکانت خارج شوید و مرورگر را کلا ببندید و مجددا امتحان کنید.

• #11801 پاسخ
      arian

سلام من میخوام وارد پی پال بشم اما میگه acsess decided

• #11869 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

سلام سایت تحریمه باید …شکن داشته باشید

• #12640 پاسخ
      amir

سلام من هرکاری میکنم پی پال ساخته نمیشه بجا اینکه بره تو صفحه خوده اکانت میره تو یه صفحه دیگه که میخواد کارت رو تایید کنه اطلاغات کارت رو که میزنم اینو مینویسه
      Sorry, but your card issuer declined this payment. To complete your purchase, try a different card
      و هرکاری میکنم درست نمیشه همه کتری هم کردم ولی بازم نمیشع لطفا راهنماییم کنید

• #12721 پاسخ
      احمدرضا صبور
      مشارکت کننده

سلام. بله درسته. ممکنه چندین بار کارتی که وارد می کنید قبول نشه اما چون تنوع کارت هایی که می توان تولید کرد بسیار زیاده بالاخره یکیش جواب خواهد داد.
      تنها راه حل برای شما این است که تا زمانی که جواب نگرفته اید کارت های مختلف را امتحان کنید. خود من هم موقع ساختن اکانت بعضی اوقات ۲۰ تا کارت هم تست کردم.
      البته راه حل دوم هم خرید از فروشگاه هست اگر مایل باشید و ما اینکار را برایتان انجام خواهیم داد 🙂

• #12751 پاسخ
      محمد

سلام، من تو paypal اکانت هم ساختم ولی آخرش که باید برگرده به سایت سونی این پیامو میده:
      Sorry, we weren’t able to set up preapproved payments at this time چیکار باید بکنم؟!

• #12864 پاسخ
      sam

من همه کارها رو در قسمت پی پال انجام دادم و همش اوکی بود فقط بعد از زدن agree یک پیغام میاد که در این ساعت سایت فعالیت ندارد آیا این درست میشه؟؟؟ :/

• #13095 پاسخ
      hesam

This page requires AdBlock to be disabled (or elfqrin.com to be whitelisted) to work properly
      سایت تولید حساب بانکی اینو میگه باید چیکار کنم

• #13096 پاسخ
      صالح

سلام
      من همه کار هارو انجام دادم حساب هم ساختم اما وقتی میزنم add paypal میره تو سایت و اکانته ادد نمیشه
      لطفا راهنمایی کنید بگید چیکارکنم

• #13379 پاسخ
      احمدرضا صبور
      مشارکت کننده

سلام شما همه مراحل را درست پیش رفتید که به این ارور خوردید. این ارور از سمت paypal هست و نمی توان برای آن کاری کرد. ایمیل و پسوردی که برای اکانت paypal ثبت کردید را یک جا نگه دارید و در یک زمانی دیگر امتحان کنید.

• #13381 پاسخ
      امیر

سلام…خسته نباشید…شماره کارت رو میخواستم چون توی فیلم مشخص نبود…ممنون

پاسخ به : مشکل در ساخت اکانت پی پال برای دریافت پی اس پلاس 14 روزه رایگان !
اطلاعات شما:

<