هیچ محصولی به سبد خرید اضافه نکرده اید

• نویسنده

یاسین

سلام .توفتوشاپ چطوری میتونم سه لایه شیپ رو با هم ترکیب کنم به شکلی که لایه نهایی باز هم شیپ باشد؟ و شکل نهایی به هم نخورد .

در ضمن سه لایه اولیه شامل دو دایره توخالی استوک دار و یه مربع کوچک توپر میباشد. مطابق شکل زیر :

http://uupload.ir/files/xoxz_photo_2016-11-10_19-51-10.jpg

وقتی سه لایه رو انتخاب میکنم و merge layer رو میزنم شکل به هم میریزه خواستم بدونم با ابزار های مرتب سازی در path selection tool میتونم شکل نهایی رو اصلاح کنم ؟چطوری؟

• #855 پاسخ

یاسین

آقا کسی نیست جواب مارو بده .کارم گیره 😐
    آقا وحید نیستید؟؟ 🙁

• #857 پاسخ
    تصویر پروفایل وحید محمدی
    وحید محمدی
    سرپرست کل

سلام مشکل شما اینه که از stroke استفاده کردید! باید اون دایره ها رو با دو تا دایره پیاده سازی کنید به این شکل که یک دایره بکشید و یه دایره ی دیگه ازش subtract کنید. بعد میتونید بدون مشکل همه رو با هم merge کنید.

• #858 پاسخ

یاسین

سلام ممنونم اقا وحید ،فقط چطوری میتونم یه دایره رو از دیگری subtract کنم؟ یه کم بیشتر توضیح میدید؟ در ضمن میخوام لایه هام همچنان شیپ بمونن

• #859 پاسخ
    تصویر پروفایل وحید محمدی
    وحید محمدی
    سرپرست کل

برای اینکار باید اول دایره ی اول رو بکشید بعد (با انتخاب بودن لایه ی دایره ی اول) موقع کشیدن دایره ی دوم، کلید alt رو نگه دارید

• #863 پاسخ

یاسین

عالی بود .ممنون، فقط یه راهکار میتونید پیشنهاد بدید که دایره دوم رو که میکشم موازی دایره اول باشه که مثل استوک در بیاد؟

• #864 پاسخ
    تصویر پروفایل وحید محمدی
    وحید محمدی
    سرپرست کل

دایره ی اول رو بکشید، ابزار فلش مشکی (با کلید A) رو انتخاب کنید بعد دایره ای که کشیدید رو انتخاب کنید، ctrl+j بعد ctrl+T حالا alt+shift رو نگه دارید و یکم کوچیکش کنید بعد enter رو بزنید. بعد از داخل نوار options (نوار بالای فتوشاپ زیر منوها) گزینه ی subtract رو انتخاب کنید (آیکونه! موس رو روش نگه دارید subtract مینویسه).

• #865 پاسخ

یاسین

درسته ولی وقتی subtract رو میزنم دایره دوم از کل صفحه کم میشه نه از دایره اول

• #867 پاسخ
    تصویر پروفایل وحید محمدی
    وحید محمدی
    سرپرست کل

اول توی یه لایه ی جداگانه دایره رو درست کنین (subtract رو بزنین) بعد دو تا path رو با هم یکی کنید تا یه path درست شه بعد با لایه های دیگه مرج کنین

• #873 پاسخ

یاسین

متوجه شدم آقا وحید ، خیلی ممنون که وقت گذاشتید ،عالی بود

پاسخ به : مرج کردن لایه شیپ
اطلاعات شما: