متن و افکت مدادی

• #12932 پاسخ
      جلال

سلام . این عکس رو چه جوری ساختن؟
      http://uupload.ir/files/yr4b_1.png

• #12937 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

سلام مدادها در واقع یه layer style هستن (bevel) و سر و ته مداد ها رو هم بازم با چندتا استایل میشه ساخت و بعد اون ها رو باید بذارید در جاهای مناسب

• #12997 پاسخ
      جلال

سلام .اگه زحمتی نیست براتون امکان داره یه آموزش کوتاهی برام تهیه کنید

• #13097 پاسخ
      جلال

سلام.منظورم مدادش نیست .منظور من نوع نوشتن این متن است. آیا این طرز نوشتن فونت است یا شیب است و یا چیز دیگری است؟

• #13215 پاسخ
      جلال

سلام . کسی درباره این عکس توضیحی نداره؟

• #13291 پاسخ
      جلال

سلام جناب آقای محمدی.درباره این آموزش اگه برای شما تهیه این آموزش امکان پذیر نمی باشد به من اعلام کنید .منتظر هستم.

• #13453 پاسخ
      جلال

سلام.اگه این آموزش پولی است. بفرمایید برای آماده سازی این تصویر چقدر دستمزد میگیرید تا تقدیم کنم.اگه آقای محمدی تهیه این آموزش چه پولی و یا چه رایگان برایتان مقدور نمیباشد.به من اعلام کنید

• #13747 پاسخ
      جلال

اگه تهیه این آموزش برایتان مقدور نبود لااقل یه (نه) میگفتید.یعنی یه نه گفتن این قدر برایتان سخته که حاضر نشدید لااقل جواب منو بدید.الان یه چند سالی است که قالب سایتتون رو عوض کردید من از همون زمان که قالب سایت قبلی رو داشتید یکی از بازدید کننده سایت شما بودم و آموزش های شما را تهیه میکردم .یعنی الان چندین سال است که من همراه سایت شما بودم تا امروز.اما از امروز به بعد……..یکی از بازدید کنندگان سایتتون رو از دست دادید.از امروز اسم سایت شما رو از داخل مرورگرم برای همیشه پاک میکنم

• #13749 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

سلام. خسته نباشید
      ببخشید ولی پیام هاتون رو ندیده بودم. اینجا فروم سایت هست و یک بخش داوطلبانه س و کاربران سوالشونو میپرسن و سایر اعضا اگه مایل باشن پاسخ میدن. شما می تونستید درخواستی که از سایت دارید رو از طریق فرم تماس با ما اعلام کنید.

در مورد آموزشی که درخواست دادید

پاسخ به : متن و افکت مدادی
اطلاعات شما:

<