لطفا راهنمایی کنید

• #14945 پاسخ
      unname
      مشارکت کننده

سلام

یه سوال داشتم و اینکه هنگامی که در قسمت نوشتن اموزش مطلبی مینویسیم پس از منتشر کردن آن صفحه ای میاد بالا که نوشته شده خطای 404 متاسفانه برگه مورد نظر شما پیدا نشد .

باید چکار کنیم ؟

چقدر طول میکشه که نوشته یا ویدیوی اموزشی ما بر روی سایت گذاشته شود ؟

همچنین چگونه میشود یک ویدیوی اموزشی در سایت اپلود کنیم ؟

و لینک زیر نیز کار نمی کند ؟ چکار کنیم ؟

<span style=”text-align: justify; background-color: #f9f9f9; color: #444444; font-family: Sahel, GanjNamehSans, myriad-pro, tahoma, sans-serif; font-size: 13px;”>در صورتی که با وردپرس آشنا نیستید:</span><span style=”text-align: justify; background-color: #f9f9f9; color: #444444; font-family: Sahel, GanjNamehSans, myriad-pro, tahoma, sans-serif; font-size: 13px;”> </span>آموزش نوشتن مطلب<span style=”text-align: justify; background-color: #f9f9f9; color: #444444; font-family: Sahel, GanjNamehSans, myriad-pro, tahoma, sans-serif; font-size: 13px;”> </span><span style=”text-align: justify; background-color: #f9f9f9; color: #444444; font-family: Sahel, GanjNamehSans, myriad-pro, tahoma, sans-serif; font-size: 13px;”>(کلا ۵ دقیقه وقت میگیره).</span>

http://etuts.ir/files/learn-authoring/

باتشکر

• #20598 پاسخ
      محمدحسین احمدی
      مشارکت کننده

سلام.
      فعلا که بنده هم نتونستم ویدئو آپلود کنم!
      و اینکه ارور 404 هم مربوط به اشکال توی سایت بوده که احتمالا تا الان برطرف شده.
      اون قسمت آموزش “کلا 5 دقیقه وقت نمیگیره!” فک میکنم لینکش خراب باشه!
      موفق باشید!

• #20634 پاسخ
      محمد ابراهیمی
      مشارکت کننده

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز باید بگم که امکان نوشتن آموزش به صورت مستقیم و از داخل خوده سایت حذف شده و اگه از این بخش اقدام به نوشتن آموزش کنید با خطای 404 روبرو میشید وبرای نوشتن آموزش باید وارد محیط کاربری وردپرس بشید.
      مدت زمان انتشار آموزش ها هم بین 2 تا 7 روز هست که البته بستگی داره تعداد مطالبی که سایت برای ارائه داره چقدر باشه.
      راجب آموزش ویدیویی هم باید از مدیر سایت و دربخش تماس با ما سوال کنید.
      امیدوارم هرچی زودتر مطالبتون رو توی سایت مشاهده کنم😉

پاسخ به : لطفا راهنمایی کنید
اطلاعات شما:

لغو