فرق load default font style و save default font style در فتوشاپ

• #13730 پاسخ
      حسن

فرق ‘گزینه load default font style و save default font style در منوی type چیه ؟ (فتوشاپ)

و اینکه وقتی ما یه شیوه ای رو به عنوان save default میذاریم ایا بعد از اینکه فتوشاپ رو ریست میکنم و در یه سند دیگه به صورت پیشفرض با همون style ای که ما تعیین کردیم نمایش میده؟

لطفا پاسخ رو به ایمیل من ارسال کنید .
      مرسی

• #13731 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

سلام با گزینه save default font style میتونید فونت استایل های یه فایل رو به عنوان default سیو کنید و با گزینه ی load میتونید اون ها رو توی فایل هاتون لود کنید!
      سوال دوم:‌ اگه فتوشاپ رو ریست کنید که تنظیمات کامل ریست میشه و باید دوباره لود کنید

• این پاسخ 3 هفته، 4 روز پیش توسط  وحید‌ محمدی اصلاح شده است . دلیل : اصلاح غلط های املایی
    • #13734 پاسخ
      حسن

آخه من هر چی load رو میزنم هیچی نمیشه .

منظورم از ریست کردن اینه که ببندیم فتوشاپ رو باز کنیم باز هم اون type style ها باقی میمونه ؟

• #13735 پاسخ
      حسن

در واقع میخوام ببینم کاربرد load چیه ؟

اگه میشد یه ویدیو کوتاه در این باره در حد 5-10 دقیقه داشته باشید خیلی خوب مشید

ممنون میشم داشته باشید .

مرسی

• #13753 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

ببینید شما با پنل های paragraph styles و character styles میتونید استایل هاتون رو بسازید.
      با گزینه ی save default font style، شما اون استایل ها رو به عنوان «استایل های پیشفرض» ذخیره می کنید. این استایل ها همیشه توی فایل های جدیدی که باز میکنید لود میشن (خودکار)
      اگه فایلی باز کنید که استایل های از قبل تعیین شده داشته باشن، دیگه استایل های پیشفرض لود نمیشن. با گزینه ی load default font style میتونید اونا رو لود کنید.

• #13780 پاسخ
      حسن

یعنی مثلا یه فایل psd ممکنه خودش یه paragraph style داشته باشه و وقتی ما اون رو باز میکنیم استایل پیشفرض ما اعمال نشه . درسته ؟

برای اینکه بخوایم استایل خودمون اعمال بشه اگه load default رو بزنیم ، استایل ما تعیین میشه . استایلی که تو یه سند دیگه به عنوان استایل پیشرفض تعیین کردیم .

درسته ؟

• #13781 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

بله کاملا

پاسخ به : فرق load default font style و save default font style در فتوشاپ
اطلاعات شما:

<