سوال در مورد تنظیمات ایلستریتور

• #10408 پاسخ
      فرزاد

چه طور میشه در یک سند فایلها را به اطراف حرکت داد به طوری که از سند بیرون نزنه و فقط در محیط سند باز شده حرکت کنه؟
      (مثل فتوشاپ)

• #10333 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

سلام
      اگه منظورتون اینه که آبجکت ها رو توی artboard میخواین جابه جا کنین، نه چنین امکانی وجود نداره ولی میتونین از align to artboard استفاده کنین. استفاده از کلیدهای جهت دار کیبورد هم خیلی خوبه

• #10336 پاسخ
      فرزاد

سلام
      ممنون از توجهتون منظورم مثلا این شیپ را که در ایلستریتور کشیدم و قتی از سمت مثلا چپ حرکتش میدم از سند A4 که باز کردم میزنه بیرون …ولی همینو اگه تو فتوشاپ جابه جا می کردم یه حاشه سند که نزدیکش می کردی خودش فیت میچسبه به اطراف(امیدوارم منظورم را رسونده باشم؟)

• #10337 پاسخ
      فرزاد

لینک عکس یادم رفت
      http://uupload.ir/files/lviy_22.jpg

• #10338 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

آها به این قابلیت میگن auto snap. برای فعال سازی auto snap به preferences > selection and anchor display برید و snap to point رو تیک بزنید. در فیلد Px هم میتونید مشخص کنید فاصله ی چند پیکسلی رو «نزدیک» (طبق تعریف خودتون) در نظر بگیره.

• #10339 پاسخ
      فرزاد

بخشید درست منظورم را نرسوندم….قسمت سبز رنگ سند A4
      که باز کردم و اون قرمز هم شیپ که رسم شده و به هر طرفی حرکت میکنه
      http://uupload.ir/files/efg_untitled-1.gif

• #10340 پاسخ
      فرزاد

می خوام طوری باشه که فقط در قسمت سبز حرکت کنه؟

• #10341 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

خب عرض کردم که امکانش نیس. یعنی این امکان همیشه هست که آبجکت خارج از آرت بورد قرار بگیره و امکان غیرفعال کردنش وجود نداره

• #10342 پاسخ
      فرزاد

به هر صورت ممنون…..در کل این طور بده چون چقد وقت میگیره که اطراف را تنظیم کرد که هنگام خروجی گرفتن از سند اصلی بیرون نباشه

• #10343 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

همون طور که گفتم اگه از align و auto snap استفاده کنین معمولا مشکل خاصی پیش نمیاد

• #10976 پاسخ
      دانیال کاظمی

چرا جدیدا هرعکسی یا شکلی میکشم بخوام کوچیک یا چرخشش بدم نمیشه دارم دیونه میشم یکی راهنمایی کنه???

• #10978 پاسخ
      دانیال کاظمی

خدایی یکی جواب بده کار دارم رو ی طرحی دارم کار میکنم یکم راهنمایی کنید لطفااا

• #11009 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

سلام لطفا سوال تون رو توی یه تاپیک جدا بپرسید چون مربوط به این تاپیک نیست. ضمنا یکم بیشتر توضیح بدید که «نمیشه» یعنی چی؟

پاسخ به : سوال در مورد تنظیمات ایلستریتور
اطلاعات شما:

لغو
<