منبع مناسب برای دانلود فونت و تصویر و براش

• #13373 پاسخ
      علی محمد فخری طراح حرفه ای

من یک طراح حرفه ای فتوشاپم.

نه اونجوری که همه می گن خیلی حرفه ای

حرفه ای متوسط

یک سوال داشتم یک سری دوستان یک فونت ها و براش ها دارند که آدم تعجب می کنه اخه من تو بزرگ ترین سایت ها گشتم همچین چیزی پیدا نکردم مشکل کجاست هرچی میگردم نمی تونم براش و فونت و تصویر زمینه ای که برای طراحی نیاز دارم رو پیدا کنم

کار اصلیم هم طراحی والپیپر فوتبالی است/لطفا کمکم کنید ممنون

• این تاپیک 3 هفته، 2 روز پیش توسط  وحید‌ محمدی اصلاح شده است . دلیل : اصلاح عنوان
    • #13427 پاسخ
      محمد ابراهیمی
      مشارکت کننده

سلام دوست خوبم
      این مشکلی که شما دارید برای اکثر طراح ها پیش میاد و معمولا اون براش،پترن،وکتور و… میخوان رو نمیتونن پیدا کنن که این مشکل چند دلیل داره:
      1-اینکه فقط داخل سایت های ایرانی دنبال ابزار مد نظرشون میگردن.
      2-سایت هایی که به اون ها مراجعه میکنن حرفه ای نیستن .
      3-یا اصلا نمیدونن برای چیزی که به اون نیاز دارن از چه عباراتی برای جست جو استفاده کنن بهتر است.

حالا با توجه به این که شما یک طراح حرفه ای هستید قطعا به مشکل سوم بر نخوردید؛ پس مشکل شما باید مورد اول یا دوم باشد پس میتونید نام ابزار مد نطرتون(براش،فونت و…) و همچنین نام سایت هایی که به اون ها مراجعه کردید رو بنویسید تا من و دیگر دوستانم شما را راهنمایی کنیم.

• #13750 پاسخ
      محمد ابراهیمی
      مشارکت کننده

با سلام مجدد
      میخواتم بگم که اگه مشکلتون هنوز هم حل نشده میتونید به آموزشی که تازگی خودم نوشتم و روی سایت هستش مراجعه کنید شاید مشکلتون حل شد.(میتونید روی لینک کلیک کنید تا مستقیم مطلب براتون باز بشه)
      لینک مطلب یافتن با کیفیت ترین تصاویر با افزونه Tin Eye

پاسخ به : منبع مناسب برای دانلود فونت و تصویر و براش
اطلاعات شما:

<