دو سوال

• #10405 پاسخ
      محسن

سلام
      دوتا سوال داشتم
      سپاس اگر کمک کنی

1ـ وقتی من سند جدید میسازم هر کار میکنم فقط سیاه و سفیده یعنی حتی اگر یک تکه از عکسی رو کراپ کنم و بیارم توی سند سیاه و سفید میشه میشه این مشکل رو رفع کرد؟

2- فونت ایران نستعلیق دو با حالت کشش حروف رو دان کردم حتی توی توضیحاتش هم گفته که با فتوشاپ سازگاره اما هرچی توی فونت ها توی فتوشاپ میگردم اصلا پیداش نمیکنم میشه گفت فونت B loghman هم مثل همونه اما هیچکدوم توی صفحه فونت ها نیست میشه بفرمایید چجوری واردش کنم تا بشه ازش استفاده کرد؟
      ممنون

• #10317 پاسخ
      سنوریتا

سلام درباره سوال اولتون نمیدونم همچین مشکلی برام پیش نیومده ولی در رابطه با سوال دومتون فونت رو ک دانلود میکنین با فرمت .ttf هست اگر ک از ویندوز 7 یا بالاتر استفاده میکنین روی فایل دانلود شده کلیک راست کنین و گزینه install رو بزنین اینطوری فعال میشه و داخل فتوشاپ هم به راحتی میتونین ازش استفاده کنین البته داخل فتوشاپ وقتی ک یک متن رو مینویسین در نوار بالای صفحه یه گزینه ای هست ک اسمشو نمیدونم D: ولی برای من کنارش دو تاaa زده و بصورت پیش فرض گزینه sharp انتخاب شده شما گزینه strong رو انتخاب کنین …اگر هم که 7 نیست ویندوزتون میتونین فایل رو در قسمت فونت های ویندوز کپی کنین ک مسیرش به صورت پیش فرض معمولا در درایوی ک ویندوز رو داخلش دارین برین در پوشه فونت ها:) امیدوارم توضیحاتم واضح باشه و مشکلتون حل بشه

• #10318 پاسخ
      محسن

طریقه وارد کردن فونت به کامپیوتر رو بلدم
      توی ورد ازش استفاده میکنم
      اما توی فتوشاپ نیست فونتش مشکلم همینه

• #10319 پاسخ
      محسن

یعنی کسی نیست لین دوتا سوال منو جواب بده

• #10321 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

سلام
      سوال اول رو اگه میشه عکسی یا حتی فیلم کوتاه بگیرید و بفرستید خیلی ممنون میشم.

سوال دوم هم باید ابزار type رو انتخاب کنی و اون فیلد اول اون بالا رو انتخاب کنی و اسم فونت رو توش بنویسی. ببین توی فتوشاپ فونت های فارسی رو اول نشون میده و فونت های انگلیسی رو آخر. اما بعضی فونت ها که استاندارد نیستن، توی فونت های انگلیسی قاطی شدن.

• #10322 پاسخ
      محسن

سلام ممنون مشکل اولم حل شد توی ساخت سند گزینه RBG Color غیر فعال بود فعالش کردم
      مشکل دومم حتی اسم فونت رو که توی ورد بود جستجو کردم اما پیدا نمیشه چیکار کنم راه دیگه ای نداره؟

• #10324 پاسخ
      محسن

مشمل فونت هر کار کردم حل نشد حتیاسمی که توی ورد داشت رو سرچ کردم اما هیچی راه دیگه ای نیست
      مشکل اولم حل شد

• #10325 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

ببینین ممکنه اسم فونت با اسم فایل فونت فرق کنه. اگه روی فایل فونت کلیک راست کنین و preview رو انتخاب کنین، در مقابل Font name: اسم اصلی رو فونت رو نوشته، اون اسم رو توی فتوشاپ جستجو کنین.
      اما به هر حال گاهی اوقات پیش میاد که فونتی با فتوشاپ و این دیزاین سازگاری نداره ولی توی نرم افزارهای دیگه حتی illustrator میاد!
      اگه میشه فونت رو بفرستین امتحان کنم.

• #10326 پاسخ
      محسن

شرمنده داداش افتادی توی زحمت این لینک دانلود فونت

http://up44.ir/3gtl9ab3

ممنون

• #10335 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

سلام این فونت بعد از نصب با نام Irannastaliq توی سیستم شما قرار میگیره! توی فتوشاپ باید این اسم رو جستجو کنید.
      ضمنا ببخشید بابت مشکلات فروم و دیر پاسخ دادن. سایت در حالت آزمایشی هستش مشکلات زیاد داره

• #10968 پاسخ
      محمد

من چجوری میتونم مرحله ی اخر ساخت اکانت را انجام بدم تام مراحل را رد کردم اما مرحله ی اخر را گیر کردم میشه کمکم کنید

• #10969 پاسخ
      محمد

میشه پاسخ سوال بالا را بدید

• #10970 پاسخ
      وحید‌ محمدی
      سرپرست کل

ببخشید متوجه نمیشم کجا میخواید اکانت بسازید؟

پاسخ به : دو سوال
اطلاعات شما:

<