بسته شدن ناگهانی فتوشاپ پس از بروزرسانی ویندوز 10

• #17382 پاسخ
      علی

دوستان عزیز سلام  یه مشکلی برای من پیش اومده ، ممنون میشم راهنماییم کنید :

با کلیک بر روی ابزار متن و تلاش برای استفاده از آن فتوشاپ بسته می شه ! این مشکل بعد از آپدیت شدن ویندوز بوجود اومد ، ویندوزم 10 هست و فتوشاپ CC !
      فتوشاپ 2018 هم نصب کردم همین مشکل هنوز هم هست

• #17838 پاسخ
      پيمان

منم بعد از آپديت شدن ويندوز همين مشكل رو دارم و تا حالا هم درست نشده…

• #17841 پاسخ
      محمد ابراهیمی
      مشارکت کننده

سلام دوست عزیز موقعی که فتوشاپ بسته میشه ارور یا پیغامی برات نمیاد؟
      همچنین من احتمال میدم کارت گرافیک یا رمت پایینه و باعث این مشکل شده مثلاً من خودم با بخش 3D این مشکل رو داشتم که با آپدیت کارت گرافیک مشکلم حل شد البته این در صورتیه که کارت گرافیکت خیلی پایین نباشه.
      لطفاً درباره مشخصات سیستمت مثل رم،مدل کارت گرافیک و نسخه کارت گرافیکت یکسری اطلاعات به ما بده تا بتونیم بهتر به مشکلت بپردازیم.
      البته ممکنه با نصب مجدد فتوشاپت هم این مشکل رو بشه حل کرد.

• #20915 پاسخ
      مجتبی

سلام منم دقیقا همین مشکل بعد از آپدیت واسم پیش اومده
      رمم 16 گیگ و گرافیک و سیستم نسبتا قوی دارم
      حتی فتوشاپم رو پاک کردم ورژن جدیدشو نصب کردم مشکل پابرجسات

• #22907 پاسخ
      محمد

سلام من هم همین مشکل رو دارم ویندوز 10 جدید نصب کردم وقتی دارم با فتوشاپ کار میکنم یهو بسته میشه یا اصلا psd ذخیره نمیکنه و خیلی فایل ها رو باز نمیکنه مشکل از چیه؟؟

چند بار پاک کردم و نصب کردم

• #22923 پاسخ
      محمدحسین احمدی
      سرپرست

سلام دوست عزیز!

این امکان وجود داره که هنگام آپدیت ویندوز بخشی از فایل های نصبی فتوشاپ حذف شده باشه یا موقع نصب برنامه های اولیه ی ویندوز (مثل آنتی ویروس و…) این اتفاق افتاده باشه.

امکان دوم همونطور که دوست عزیزمون فرمودن ممکنه پایین بودن مشخصات سخت افزاری سیستم شما از جمله گرافیک باشه که میتونه عامل این امر باشه.

سومین چیزی هم که میتونم بگم اینه که بعضی از نسخه های ویندوز (بیشتر نسخه های جدید) با بعضی از نسخه های فتوشاپ سازگاری ندارند و همین امر باعث میشه تا فتوشاپ روی این ویندوز ها به خوبی و به درستی اجرا نشه.

موفق باشید!

• #23055 پاسخ
      علی

اگر با زدن کلید T یا باز کردن پنل paragraph/character براتون این مشکل به وجود میاد، به احتمال 90 درصد به تعداد فونت هایی که رو سیستم نصب دارید بر می‌گرده که با حذف کردن فونت هایی که استفاده نمی کنید این مشکل رفع میشه. این مشکل بعد از فونت های زیاد برای منم به وجود اومد. بعد از اینکه تعداد فونت ها رو از بالای 1000 تا به حدود 200 تا 300 تا رسوندم این مشکل رفع شد

پاسخ به : بسته شدن ناگهانی فتوشاپ پس از بروزرسانی ویندوز 10
اطلاعات شما: