بروز اشکال (because there is no enough memory (RAM در فتوشاپ cc2018

• #16545 پاسخ
      Ahmadlori

سلام دوستان؛
      من موقع ذخیره کرده یک فایل با همچین پیامی روبرو میشم؛ در ضمن فایل رو هم نیمتونه باز کنه و یه ارور دیگه میگیره
      لطفا راهنمایی کنید؛ ویندوز 10 دارم
      خودم تصور میکنم بعد از یک آپدیت ویندوز این اتفاق افتاده!

• #16548 پاسخ
      NightHunter
      مشارکت کننده

این مشکل زمانی پیش میاد که پوشه Temp شما واقع در Local در درایو اصلی به عنوان مثال “C”
      فضای آن پر شده باشد . معمولا بعد از ساخت هر پروژه فتوشاپ فایل تمپلوری از پروژه شما ساخته میشه به عنوان بک آپ و یا به اصطلاحی ساده تر برای بازیابی اطلاعات از دست رفته ..
      برای رفع این مشکل در نوار ابزار ویندوز در قسمت سرچ تایپ کنید :
      %temp%
      و هر فایلی که در داخل اون پوشه هست رو حذف کنید . و یا برای راحتی کار میتونین سیستم خودتونو ریست کنید و دوباره اقدام ذخیره سازی کنید .
      در مورد دریافت ارور دیگه هنگام باز کردن فایل لطفا یه عکس از نوع ارور بفرستید .

• #16557 پاسخ
      Ahmadlori

سلام دوست عزیز؛
      بابت راهنمایی ارزشمندتون تشکر میکنم، کاری که گفتید یعنی خالی کردن پوشه TEMP رو انجام دادم، راه گشا بود، مثلا اروری که موقع باز کردن فایل جدید اتفاق می افتاد دیگه اتفاق نمی افته، اما گاها بعضی ارور هایی اتفاق می افته که نمیدونم چرا تو بعضی مواقع پیش میاد و تو بعضی مواقع نه؛ مثلا بعضی از مواقع وقتی میخوای گزینه Healing Brush Tool رو استفاده کنی، ارور نبودن فضای کافی مموری رخ میده، یه مشکل دیگه هم اینکه موقعی که میخوای از تو پنجره Preferences گزینه Performance رو انتخاب کنی با دو تا ارور مواجه میشی که چند بار تکرار میشن
      ممنونم میشم راهنمایی کنید!
      http://uupload.ir/files/92bh_untitled3.jpg
      http://uupload.ir/files/j6wn_untitled2.jpg
      ببخشید هر چی گشتم گزینه Attach رو اینجا پیدا نکردم!
      این اشکالات میتونه مربوط به خراب شدن کرک ها باشه؟!

• #17637 پاسخ
      danial

منم همچین مشکلی دارم کارم گیره الان لطفا کمک کنید اصلا وارد اون تنظیمات هم نمیشه رم سیستمم بالاست و ویندوزم 10 و فتوشابم 2018 و هارد رو هم تازه فرمت کردم خالی خالیه

• #17692 پاسخ
      محمد ابراهیمی
      مشارکت کننده

سلام
      من تا به حال با هیج کدام از ارور های زیر مواجه نشدم ولی داخل سایت های مختلف ایرانی و خارجی رو که نگه کردم دیدم مشکلی هست که خیلی ها به خصوص کسانی که ویندوز های قدیمی«به ویژه xp » یا سیستم ضعیفی دارن با ارور اولی که قرار دادید مواجه هستند اما با توجه به این که شما سیستم قوی دارید فکر کنم ویدیو زیر همشکل هر دو ارور رو حل کنه رو حل کنه.
      برای مشاهده ویدیو در آپارات کلیک کنید

• #19298 پاسخ
      AmirAemi

دقیقا برای من هم همین مشکلات وجود داره.
      و نمیتونم هیچ کاری انجام بدم
      راه حل چیست؟

پاسخ به : بروز اشکال (because there is no enough memory (RAM در فتوشاپ cc2018
اطلاعات شما:

لغو