نویسندگی در سایت

اگر مایل به نویسندگی در سایت به همراه حقوق و خدمات جانبی هستید و می توانید آموزشی در موضوعات تکنولوژی و مهندسی تهیه کنید، ما از شما دعوت به کار همکاری می کنیم. در سایت etuts.ir ما اهمیت زیادی به رضایت نویسنده ها می دهیم و همیشه پیشنهادها و انتقادهای نویسنده های سایت از همه چیز برای ما مهم تر بوده!

چرا etuts.ir را برای نویسندگی انتخاب کنم؟

جدا از خدمات بسیاری که سایت etuts به نویسندگی خود می دهد (در ادامه ی همین مطلب در این باره می خوانید)، می توانید به آمار پیشرفت سایت etuts.ir نگاهی بیاندازید. همچنین دعوت میکنیم کانال تلگرام etuts.ir و صفحه ی اینستاگرام ما رو ببینید.

همچنین در سایت etuts ما ایده های مختلف و زیادی داریم و فقط هدفمان نوشتن مطلب نیست! برای مثال شما می توانید مجموعه های فیلم آموزشی ضبط کنید و در سایت بفروشید یا مثلا یک موضوع خاص را مرحله به مرحله آموزش دهید و آن را به صورت یک کورس در آورید!

clipboarder-2016-09-09

نویسندگی در سایت etuts

با توجه به اینکه در سایت etuts هر کاربری بعد از عضویت می تواند مطلب بنویسد، عضویت به عنوان نویسنده شرایط خاصی دارد! همچنین ما به نویسنده خدماتی ارائه می کنیم که در ادامه توضیح داده شده.

شرایط عضویت به عنوان نویسنده

 • باید مهارت کافی در زمینه هایی که برای نویسندگی در آن ها می خواهید عضو شوید، داشته باشید؛ نه اینکه صرفا یک مترجم باشید.
 • توانایی تهیه ی مطلب مفید و پرطرفدار. ما هم در این زمینه به شما کمی کمک می کنیم و ایده ها و منابعی را به شما معرفی می کنیم.
 • به هیچ وجه هیچ گونه مطلب کپی منتشر نشود. ترجمه از سایت های خارجی (با/بدون ذکر منبع) ایرادی ندارد اما حتی کپی با ذکر منبع از سایت های ایرانی قابل قبول نیست و در صورت مشاهده، بدون تذکر به نویسنده، از سایت حذف خواهد شد. در این وضعیت مدیر سایت حق هرگونه عمل (حذف مطالب، صفر کردن حقوق و…) را خواهد داشت و نویسنده هیچ گونه حقی ندارد.
 • پاسخ گویی به سوالاتی که کاربران در بخش کامنت/دیدگاه مطالب شما می پرسند. البته فقط سوالاتی که مرتبط به مطلب شما هستند! بقیه ی سوال ها باید در فروم پرسیده شوند پس اگر در مطلب پرسیده شدند می توانید پاسخ ندهید.
 • نویسنده باید مطالب پربار و مفید منتشر کند. ما حق منتشر نکردن هر مطلبی را داریم.
 • نیازی به آشنایی با هیچ زبان برنامه نویسی نیست. نویسندگی در سایت etuts بسیار ساده است و حتی آموزشی نیز برای نویسندگان تازه وارد تهیه شده.
 • غلط های املایی کم و جمله بندی ها صحیح.
 • قبل از تهیه کردن هر مطلب، باید توسط مدیریت سایت تایید شود.

قوانینی که باید قبول داشته باشید

 • فعالیت مداوم: در صورت توقف فعالیت شما در سایت، حقوق (درآمد) شما نیز قطع می شود و از خدماتی که سایت etuts برای نویسندگان خود در نظر گرفته بهره مند نخواهید بود.
 • پاسخ گویی به کامنت ها: در صورت عدم پاسخ گویی به سوالات کاربران در کامنت ها، مجبور به لغو نویسندگی شما هستیم.
 • رعایت ادب: با کاربران سایت در کمال احترام صحبت شود حتی اگر به شما توهین کردند! هر گونه بد صحبت کردن با کاربران سایت، به هر دلیل و در هر بخشی از سایت، قابل قبول نیست.
 • تولید محتوای مفید: در صورت عدم رضایت مدیریت سایت از محتوای تولید شده توسط شما و عدم اصلاح آن، مجبور به لغو نویسندگی شما هستیم.

خدماتی که سایت etuts به نویسندگان خود ارائه می کند

 • تخفیف ویژه (تا 100%) برای بعضی محصولاتی که در فروشگاه سایت وجود دارد.
 • درآمد (توضیح در ادامه)
 • امکان تبلیغ (کوتاه و متنی) در باکس نویسنده که در کنار مطالب قرار می گیرد.

حقوق نویسنده های سایت etuts

حقوق هر نویسنده برابر است با: مبلغی که در ازای نوشتن هر مطلب می گیرد (متغیر). مبلغی که برای هر مطلب در نظر گرفته شده، به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که مشخص کننده ی زحمتی که شما برای هر مطلب می کشید است. در نتیجه هر چه مطالب پر بار تری تهیه کنید، درآمد حاصل از آن مطلب بیشتر خواهد بود و همچنین از مطلبتان بیشتر بازدید می شود. به صورت میانگین، درآمد حاصل از هر مطلب 3000 تومان می باشد.

بعد از انتشار هر مطلب، حقوق شما با استفاده الگوریتمی که نوشته شده، به صورت خودکار محاسبه شده و به درآمد کل شما اضافه می شود.شما می توانید درخواست تسویه حساب بدهید تا درآمدتان واریز شود.

تصاویری از محیط کاری که برای نویسنده ها آماده شده:

 

همکاری

فرم عضویت به زودی قرار میگیرد

<