6 برنامه وضعیت آب و هوا برای ویندوز 10

برنامه اطلاع رسانی آب و هوا مدتی است که جزو برنامه های اصلی دستگاه های هوشمند به حساب می آید. اینجا ما چندتا از برنامه های وضعیت آب وهوا که در اپ استور ویندوز می باشد مورد بررسی قرار می دهیم. با ما همراه باشید.

Rain Gauge

برای ویندوز و موبایل منتشر شده است. این برنامه به شما اجازه می دهد که اطلاعات آب و هوایی هر منطقه ای که دوست داشتید را بدست آوردید. البته برای این مناطق در اروپا (انگلستان ، ایرلند ، آلمان ، هلند ، بلژیک ، لوکسبروگ و دانمارک) دارای ویژگی خاصی می باشد. یکی از این ویژگی ها می توان به میزان پیش بینی بارندگی اشاره کرد. برای لیست کشورهایی که در بالا آمده نقشه به همراه حرکت ابرها هم قابل نمایش است.

The Weather Network

این برنامه برای ویندوز 10 و تمامی ویندوزها منتشر شده است. می توانید رد طوفانها را توسط نقشه بزنید و همینطور میتوانید آخرین اخبار طوفانهای دنیا را دریافت کنید. که این اخبار می تواند به مکان شما بی ربط باشد.
با این حال اطلاعات دریافتی بسیار ریز و دقیق می باشد و می توانید تا 14 روز آب وهوای پیش بینی شده همراه با احتمال بارش در روز را ببنید.

AccuWeather

این برنامه از شهرتی که در برنامه های وضعیت آب و هوا روی هر پلتفرمی بدست آورده لذت می برد. این برنامه کاملا رایگان است و همه چیز قابل دسترس است. این برنامه هر 15 دقیقه آپدیت می شود و در صورت آنلاین بودن نوتیفیکیشن از وضعیت آب و هوا دریافت می کنید. همچنین شما می توانید این برنامه را بر روی لاک اسکرین گذاشته تا با گذاشتن تصاویر از اینترنت بر روی لاک اسکرین از آمار لحظه به لحظه آب و هوا با خبر بشید.

Forecast


یک برنامه وضعیت آب و هوا دیگر است که اطلاعات دقیقی از آب و هوا به شما می دهد. این برنامه دارای نسخه Trial 15 روزه می باشد و نسخه اصلی رایگان نمی باشد. دارای نمودار و گرافهایی برای نمایش بارندگی و آب و هوا می باشد.

MSN Weather


این برنامه همراه با ویندوز منتشر شده است. شما می توانید توسط این نرم افزار داده های بارش ، نمودار ، پیش بینی ، سرعت باد و حتی فاز ماه راببنید. طراحی این برنامه بسیار ساده است و دارای یک عکس در پس زمینه که وضعیت هوا را نشان می دهد. این برنامه کاملا رایگان است.

The Weather Channel

برنامه Weather Channel از برنامه Weather network کاملا جدا است. با استفاده از Feels Like، میتوان آب و هوا ، رطوبت ، نقطه شبنم ، زمان طلوع و غروب ، فاز ماه ، سرعت باد و شاخص های دیگری را دید.
شما دسترسی به Weather Maps هم دارید جایی که به شما نقشه ای از بارش باران یا برف و سرعت باد را به نمایش می گذارد.

مطالب مرتبط

آموزش ریست کردن مودم های TP-Link مخابرات

10 بازی که قدرت برنامه نویسی شما را افزایش می دهند!

آموزش کار با BlueStacks

چگونه ویندوز را ریکاوری کنیم؟

نکات طلایی بازی کانتر استرایک (قسمت دوم)

نکات طلایی بازی کانتر استرایک (قسمت اول)

6 برنامه وضعیت آب و هوا برای ویندوز 10

محتوای مطلب

کامنت ها

لطفا اگر سوالی نامرتبط با این مطلب دارید، از تب «پرسیدن سوال» استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.