چطور کامنت های توهین آمیز را در اینستاگرام بلاک کنیم

شبکه های اجتماعی جنبه های خوب و بد دارند.مردم می توانند کامنت های توهین آمیزی بگذارند که روز شما را خراب کند یا یک جنگ کامنتی در یک پست (post) راه بیندازد.اینستاگرام هم از این قاعده مستثنی نیست و سهم خود از این افراد را دارد.مشکل تعرض در آن به بدی توییتر نیست و می توان با تدابیری این کامنت های توهین آمیز را بلاک کرد.شما می توانید این کار را از تنظیمات نرم افزار اینستاگرام انجام دهید.نرم افزار را باز کنید و تب profile را بزنید.در بالای صفحه، دکمه ی چرخ دنده را لمس کنید .به تنظیمات نرم افزار بروید.به پایین اسکرول کنید و بخش Comments را انتخاب کنید.

کامنت ها را مدیریت کنید

اینستاگرام یک فیلتر برای کامنت های توهین آمیز دارد که می توانید آن را از بخش Comments فعال کنید. این قابلیت برای توهین های مرسوم زبان انگلیسی کار می کند.اگر این ترفند برای شما کارگشا نیست،دو ابزار دیگر وجود دارد که به شما اجازه می دهد کامنت های توهین آمیز را بلاک کنید.

اولی فیلتر دستی است.اگر حدس می زنید کامنت های توهین آمیز در زبانی به جز انگلیسی اند،می توانید با این فیلتر کلید واژه های معینی را به لیست سیاه خود وارد کنید.شما آزادید که هر چقدر کلیدواژه می خواهید وارد کنید، فقط باید آن ها را با comma یا همان “,” از هم جدا کنید.

ابزار دیگری که میتوانید ازش کمک بگیرید ابزارِ کلید واژه های پیش فرض است.این ابزار کامنت های توهین آمیز را بر اساس کامنت هایی که report شان می کنید تشخیص می دهد.برای این که کامنتی را به عنوان کامنت توهین آمیز ثبت کنید، روی آن به سمت چپ swipe کنید (بکِشید) و دکمه ی علامت تعجب را لمس کنید.از منویی که ظاهر می شود گزینه ی ‘Abusive comment’ را انتخاب کنید.مراقب باشید که گزینه ی spam را نزنید چون در این صورت کامنت به این فیلتر خاص وارد نمی شود.

 

این روش اینستاگرام بر پایه ی یادگیری پویاست.هر چقدر شما محتواهای توهین آمیز بیشتری را نشانه گذاری کنید، اینستاگرام در بلاک کردن آن ها بهتر می شود.یک کاربر می تواند به راحتی کامنت های توهین آمیز را تشخیص دهد و اینستاگرام آن ها را مخفی می کند.در نهایت، این قابلیت هم به کاربران می دهد که کاربر به کلی بخش کامنت گذاری برای یک پست را ببندد یا این که از کامنت گذاشتن افرادی به کلی جلوگیری کند.

در خصوص افراد خاصی که دائما شما را اذیت می کنند، میتوانید آن ها را از دیدن پست هایتان _اگر که حسابتان عمومی (public) است_ محروم کنید یا این که این افراد را report کنید.نقص قابلیت report این است که اینستاگرام یک حساب را به خاطر یک report (گزارش) نمی بندد.اینکار روش خوبی است برای اینکه حیله گران! بتوانند یک حساب آبرومند را تعلیق کنند ولی در مواقعی که بخواهید واقعا یک حساب سو استفاده گر را تعلیق کنید،کار نمی کند.برای همین روش فیلتر کردن کامنت ها همیشه انتخاب بهتری است.

مطالب مرتبط

نحوه بازگردانی اعلان های از دست رفته در اندروید

نحوه پاسخ دادن در Whatsapp بدون آنلاین شدن در برنامه

TunesGo برنامه ای برای انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر

با فعالسازی Google Play Protect امنیت گوشی اندروید تان را تأمین کنید

چگونه دو صفحه کروم را در کنار هم در اندروید 7 مشاهده کنیم؟

معرفی اپلیکیشن جاکتابی:‌ کتاب هایتان را در جاکتابی بفروشید

چطور کامنت های توهین آمیز را در اینستاگرام بلاک کنیم

محتوای مطلب

کامنت ها

لطفا اگر سوالی نامرتبط با این مطلب دارید، از تب «پرسیدن سوال» استفاده کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

<