نحوه بازگردانی اعلان های از دست رفته در اندروید

بخش اعلانها در اندروید به سرعت پر می شود و بسیار آسان می شود با یک حرکت اعلان ها را پاک کرد بدون اینکه حتی آنها را چک بکنید. اگر شما اینکار را انجام دادید و فکر می کنید که اشتباهی یک اعلان مهم را پاک کردید. نگران نباشید هنوز می توانید آن اعلان را برگردانید. با ما با بازگردانی اعلان های از دست رفته در اندروید همراه باشید.

 

بازگردانی اعلان های از دست رفته در اندروید: دسترسی به تاریخچه اعلان ها

بخش Notification Log اولین بار در اندروید 4.3 معرفی شد و همچنان قابل دسترس در Marshmallow و Nougat قابل درسترس می باشد. Notification Log این امکان را به شما می دهد که تا شما اعلان ها را ببینید در حقیقت تمامی اعلان های سیستم را نشان می دهند. نحوه دسترسی به این بخش از طریق Widget در صفحه اصلی می باشد. به نظر می آید که شما باید اول Developer Options را در برخی گوشی ها فعال کنید تا به این قابلیت بتوانید دسترسی پیدا کنید. برای فعال کردن Developer Options هم باید شما به بخش تنظیمات سپس About Phone بروید و بر روی Baseband Version چندین بار بزنید سپس پیغامی می آید که شما الان Developer هستید.

بازگردانی اعلان های از دست رفته در اندروید

  • در صفحه اصلی خود انگشت خود را نگه دارید و بر روی Widget بزنید.
  • در Widget به دنبال Setting Shortcut بگردید و بر روی آن بزنید.
  • سپس در آن به دنبال Notification Log یا Notification بگردید و بر روی آن بزنید.
  • حالا اعلان را به راحتی می توانید با زمان ببینید.

در Notification Log اعلانهایی که تیره و تار هستند یا خاموش هستند اینها همان اعلانهایی بودند که شما به اشتباه یا آگاهانه آنها پاک کردید.

راه حل بالا به خوبی بر روی گوشی ها کار میکنند. ما ناامید هستیم که بر روی بعضی از گوشی ها این ترفند قابل اجرا نیست مثلا گوشی های سامسونگ. خوشبختانه یک برنامه مفید که با همه گوشی ها کار میکند در این زمینه موجود می باشد. می تواند به صورت مفید و موثر اعلانهای شما را برگرداند.
اسم این برنامه Notification History Log نام دارد. که می تواند اعلانهای تا یک روز به صورت رایگان در اختیار شما بگذارد. برای مدت زمان بیشتر باید هزینه ای را پرداخت کنید.

 

لینک دانلود برنامه

مطالب مرتبط

به اشتراک گذاشتن پست دیگران بر روی استوری خود

آموزش پیدا کردن مکان و Ip افراد در تلگرام

چگونه یک حساب کاربری Facebook بسازیم؟

دو روش کاهش مصرف اینترنت گوشی‌های اندروید

چگونه یک Apple ID بسازیم؟

آموزش مخفی کردن فایل و پوشه در اندورید

نحوه بازگردانی اعلان های از دست رفته در اندروید

محتوای مطلب

کامنت ها

لطفا اگر سوالی نامرتبط با این مطلب دارید، از تب «پرسیدن سوال» استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.