نحوه استفاده از دستیار گوگل در مک

دستیار گوگل رقیبی برای سیری یا Cortana می باشد. مانند شرکت اپل ، گوگل دستیار خود را تنها برای اندروید نساخته است. نرم افزار دستیار گوگل هم اکنون برای iOS با محدودیتهایی خاص موجود می باشد. در ادامه همراه باشید که چطور از دستیار گوگل در مک استفاده کنیم.

خبر خوب از طرف توسعه دهنده این است که سیستم عامل مک یک سیستم عامل متن باز می باشد و از این طریق می توان از دستیار گوگل برای این سیستم عامل استفاده کرد ولی این نکته قابل ذکر است که این برنامه در نسخه بتا به سر می برد.

نام این دستیار گوگل MacAssistant است که میتوانید در آخر همین مطلب آنرا دانلود کنید. اگر شما از آخرین ورژن سیستم عامل مک استفاده می کنید این برنامه برای شما با دوبار کلیک باز نمی شود. برای باز کردن باید کلید Ctrl را نگه داشته بعد روی نرم افزار کلیک کنید سپس Open را بزنید.

برنامه از طریق منوی بالای سیستم عامل باز می شود روی آیکون آن کلیک کرده و وارد اکانت گوگل خود شوید.

بعد از وارد شدن روی منو بالا ی سیستم عامل کلیک کرده و روی میکروفون بزنید. حالا دستیار گوگل آماده شنیدن دستورات شما می باشد.

در حال حاضر دستورها بسیار کم و محدود می باشند و بیشتر سوالهای عمومی را می توان پرسید.

اگر از دستیار گوگل در مک سوالی بپرسید او به شما جواب خواهد داد ولی اگر صدای مک بالا هم باشد نمیتوان صدای آنرا شنید چون مانند ورژن های قدیمی این ورژن هم فقط از ورودی صدا پشتیبانی میکند و فاقد خروجی صدا است. شما می توانید از طریق این لینک دستیار گوگل نسخه بتا را دانلود کنید.

مطالب مرتبط

آموزش ریست کردن مودم های TP-Link مخابرات

10 بازی که قدرت برنامه نویسی شما را افزایش می دهند!

آموزش کار با BlueStacks

چگونه ویندوز را ریکاوری کنیم؟

نکات طلایی بازی کانتر استرایک (قسمت دوم)

نکات طلایی بازی کانتر استرایک (قسمت اول)

نحوه استفاده از دستیار گوگل در مک

محتوای مطلب

کامنت ها

لطفا اگر سوالی نامرتبط با این مطلب دارید، از تب «پرسیدن سوال» استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.