معرفی ۶ قابلیت مخفی اینستاگرام

تلفن های هوشمند روز به روز پیشرفته تر میشوند و روز به روز امکانات بیشتری به آن ها افزوده میشوند و پا به پای آن ها اپلیکشن ها هم روز به روز پیشرفته تر میشوند و امکانات بسیاری به آن ها افزوده میشود به عنوان مثال اینستاگرام، این اپلیکشن در آغاز کار خود اپلیکشن ساده فیلتر گذاری عکس و فیلم بود که روز به روز پیشرفت کرد و امکانات آن بسیار بیشتر شد و اکنون به یکی از بزرگ ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است، بیاید به امکاناتی که شاید از آن ها خبر نداشتید نگاهی بیاندازیم.

تنظیم کردن میزان اعمال فیلتر در اینستاگرام

اضافه کردن فیلتر

زمانی که اینستاگرام برای نخستین بار ارائه شد فقط دو حالت وجود داشت،یا فیلتر ها وجود داشتن و یا نه!این موضوع برای عکس هایی که با اسمارت فون های اولیه گرفته میشد مناسب بود، ولی این موضوع برای عکس های با کیفیتی که اکنون میتوان گرفت، ایده آل نیست. خوشبختانه، اینستاگرام راهی برای تنظیم درجه افکت ها اضافه کرده است.

وقتی که به تصویر یک افکت اضافه میکنید،اگر روی افکت مورد نظر دوباره کلیک کنید، شما میتوانید بین 0 تا 100 عددی را انتخاب کنید.اگر میخواهید این افکت اثری کم داشته باشد میتوانید عددی بین 20 تا 25 را انتخاب کنید.

مقایسه کردن نسخه ادیت شده با نسخه اصلی

مقایسه کردن نسخه ادیت شده با نسخه اصلی

حتی زمانی که ویرایش کردن را بسیار بادقت انجام میدهید هم ممکن است به آسانی بیش از حد تصویر غیر واقعی شود.بین تصویری فوق العاده و تصویری مسخره مرز بسیار باریکی است.یک راه آسان برای فهمیدن اینکه تصویر از واقعیت دور شده است یا نه یک راه آسان وجود دارد:مقایسه کردن با نسخه اصلی.

در اینستاگرام،زمانی که شما یک فیلتر را روی تصویر قرار میدهید،اگر  تصویر نمایش داده شده را فشار دهید و نگه دارید،نسخه اصلی تصویر به شما نشان داده میشود،بدون ویرایش و فیلتر.فقط کافی است تا دست خود را از صفحه نمایش بردارید تا به نسخه ویرایش شده باز گردد.

نظم دادن به  فیلتر ها

نظم دادن به فیلتر ها

این یک حقیقت است که بعضی از فیلتر های اینستاگرام عالی هستند (Juno)و بعضی از آن ها…نیستند(Toaster).با 40 فیلتر برای انتخاب کردن،حتما تعدادی فیلتر وجود دارند که واقعا عاشقشان باشید و البته از چند تایی هم خوشتان نخواهد آمد.

برای نظم دادن به فیلتر هایتان برای اینکه مورد علاقه هایتان در اول نمایش داده شوند(و آنهایی که کم تر دوست دارید در آخر)تا آخر لیست فیلتر ها بروید و به قسمت Manage Filters بروید.در آنجا میتوانید فیلتر ها را به صورتی که دوست دارید بچینید.

اشتراک گذاری بیش از یک عکس در یک پست

اشتراک گذاری بیش از یک عکس در یک پست

در یک بروزرسانی جدید اینستاگرام به شما این اجازه را میدهد که 10 عکس را در یک پست به اشتراک بگذارید.این موضوع اشتراک گذاری عکس ها را  بسیار آسان تر کرده.

زمانی که یک پست میسازید،عکس نخست را انتخاب کنید و بعد و بعد دکمه ی Select Multiple را بفشارید.همه عکس هایی را که میخاهید را اضافه کنید (حداکثر ده عدد) و continue را بفشارید و به صفحه فیلترها وارد شوید شما میتوانید برای همه عکس ها یک فیلتر استفاده کنید یا جدا گانه هرکدام را ویرایش کنید.

حذف کردن درافت ها

حذف کردن درافت ها

تا کنون شده بخواهید عکسی را پست کنید ولی وقتی کار ویرایش آن را شروع میکنید ناگهان نظرتان عوض شود؟در تنظیمات پیش فرض،اینستاگرام شمارا ترغیب میکند تا عکس را در draft زخیره کنید.این بسیار خوب است تا زمانی که بخواهید یک عکس را از میان یک جین عکس هایی که در ویرایششان شکست خوردید پیدا کنید.

برای حذف کردن draft،کلید Manage را که  کنار Drafts را بفشارید.بعد،Edit را بفشارید و بعد درفت هایی که میخاهید حذف کنید را انتخاب کنید.و Discard Posts را بفشارید.

پیام های دایرکت 

پیام های دایرکت

اینستاگرام مشخصا پای خود را از مرز های یک شبکه اجتماعی برای اشتراک گذاری عکس ها فراتر گذاشته و به شما امکان ارسال پیام مستقیم به دوسانتان را میدهد.به نظر این امکان،استاندارد شبکه های اجتماعی است.این به معنای این است که میتوانید به صورت خصوصی(private)به دوستانتان پیام بدهید و برای این کار نیازی به باز کردن یک اپلیکشن دیگر ندارید.

برای فرستادن یک پیام دایرکت به راحتی میتوانید آیکون موشک (هواپیما یا هرچیزی که صدایش میزنید)در گوشه راست بالا را بفشارید.شما میتوانید پیام دایرکت را به هر پروفایلی بفرستید.

 

اینستاگرام شبکه اجتماعی بسیار محبوبی است با امکانات فوق العاده ای که به شما میدهد.اینستاگرام طراحی ساده و کاربر پسندی دارد و پیشرفت ها و امکاناتی که به آن افزوده میشود آن را بهتر هم میکند.

مطالب مرتبط

به اشتراک گذاشتن پست دیگران بر روی استوری خود

آموزش ریست کردن مودم های TP-Link مخابرات

آموزش پیدا کردن مکان و Ip افراد در تلگرام

نحوه اضافه کردن LiveChat به فروشگاه WooCommerce شما و افزایش فروش

چگونه 502 Bad Gateway Error را در وردپرس حل کنیم

چگونه یک حساب کاربری Facebook بسازیم؟

معرفی ۶ قابلیت مخفی اینستاگرام

محتوای مطلب

کامنت ها

لطفا اگر سوالی نامرتبط با این مطلب دارید، از تب «پرسیدن سوال» استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.