بهترین نسخه های لینوکس برای کاربران مک

اگر شما سیستم عامل مک را تجربه کردید و از آن خسته شده اید و می خواهید سیستم عامل جدیدی را تجربه کنید این مطلب برای شماست. در این مطلب می خواهیم نسخه هایی از لینوکس را که شبیه به رابط مک هستند معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

Elementary OS

انتخاب واضح برای کاربران مک که به تازگی به لینوکس میخواهند بروند Elementray OS است. این نسخه از لینوکس از مک او اس الهام گرفته است. این برنامه ایده های خوبی از سیستم عامل مک گرفته و آنها را به خوبی پیاده سازی می کند. این برنامه برای تمام کاربران مک چه در سطح حرفه ای چه تازه کار مناسب است. همه چیز حس خونه بودن را می دهد. این برنامه بر پایه Unbuntu می باشد.

Deepin

اگر بخواهیم Deepin را در یک کلمه معرفی کنیم به آن لقب استفاده آسان می دهیم. همینطور این برنامه در زبانهای مختلفی از جمله انگلیسی ، اسپانیایی و چینی می باشد. این برنامه برای مبتدیان بسیار مناسب است و تمامی کارها به آسانی انجام می شود.

Ubuntu

خیلی سخت است که راجع لینوکس حرف بزنیم و حرفی از ابونتو در میان نباشد. کسانی که از مک به لینوکس مهاجرت می کنند حس راحتی و حس خونه بودن را می دهد با اینکه ظاهر و عملکرد این 2 سیستم عامل کاملا متفاوت است. تجربه ابونتو مثل تجربه مک می باشد اگر از سیستم عامل مک خسته شده اید پیشنهاد می کنم که ابونتو را امتحان کنید.

Solus

Solus یک سیستم عامل جدید لینوکس می باشد. این برنامه مانند Elementary از Ubuntu استفاده نمی کند. این سیستم عامل طراحی شده است تا کارها را به سرعت انجام دهد ، تجربه آسان و راحت این سیستم عامل را برای کاربران متوسط مناسب می سازد. این سیستم عامل بسیار مناسب کابران مک می باشد.

نتیجه گیری

نسخه های لینوکس زیادی کاربران مک را هدف قرار داده اند که دوباره کاربران را جذب خود کنند. آنها دارای داک شبیه مک ، آیکون و تم های اپل و دیگر قابلیتها می باشند. در ظاهر شاید شما بگویید که این یک کپی است و این کار درست نیست ولی در حقیقت این سیستم عاملها امکانات مختلفی را پیاده سازی میکنند که آنها را از بقیه جدا سازد.

مطالب مرتبط

10 بازی که قدرت برنامه نویسی شما را افزایش می دهند!

آموزش کار با BlueStacks

چگونه ویندوز را ریکاوری کنیم؟

نکات طلایی بازی کانتر استرایک (قسمت دوم)

نکات طلایی بازی کانتر استرایک (قسمت اول)

راه های مختلف گرفتن Screenshot در ویندوز

بهترین نسخه های لینوکس برای کاربران مک

محتوای مطلب

کامنت ها

یک پاسخ به “بهترین نسخه های لینوکس برای کاربران مک”

لطفا اگر سوالی نامرتبط با این مطلب دارید، از تب «پرسیدن سوال» استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.