بهترین نرم افزارهای رایگان ویرایش عکس برای macOS

اگر شما عکاس هستید و از مک استفاده می کنید شما باید 10 دلار ماهانه بابت نرم افزار Adobe Creative Cloud’s Photography plan پرداخت کنید که شامل فتوشاپ و lightroom است. اما بقیه چی؟ اگر کسی نتواند سالانه 120 دلار بدهد چی؟ نرم افزار ویرایش عکس رایگان نیست؟؟؟ با ما همراه باشید.

بله نرم افزار ویرایش عکس رایگان وجود دارد ولی بیشتر آنها قدرت لازم را برای ویرایش حرفه ای ندارند و بعضی رابط کاربری ضعیف دارند. اگر شما بتوانید با این محدودیت ها کنار بیایید در زیر لیست بهترین انتخاب های موجود را در اختیارتان می گذاریم.

GIMP با منحنی یادگیری شیب دار

از نظر ویژگی ها و انعطاف پذیری GIMP حرف اول را در مک می زند. این ویرایشگر بیشتر فرمت را پشتیبانی می کند و تمامی ابزار های مورد نیاز ادیت عکس را دارا است. شما می توانید رابط کاربری به دلخواه خود درست کنید و ابزار هایی که بیشتر باهاش کار می کنید در دسترس بگذارید.

شما فقط ابزار مورد نیاز خود را پیدا کنید و طرز کار آن را یاد بگیرید. تجربه با این نرم افزار مانند فتوشاپ کمک زیادی به شما نمی کند چون GIMP همه کار ها را به روش خود انجام می دهد. اگر شما فردی هستید که دوست داره در مورد طراحی فکر کند این نرم افزار به کار شما میاید.

Fotor ویرایشگر سریع با رابط کاربری ساده

اگر شما به دنبال انعطاف پذیری نرم افزار نیستید و می خواهید سریع چند تغییر کوچک در عکس خود بدهید Fotor دقیقا همون نرم افزار است. این نرم افزار به شما انتخاب های زیادی برای ویرایش می دهد. وقتی عکس را به داخل نرم افزار کشیده در کنار آن ویژگی های زیادی برای ویرایش پدیدار می شود.

ویژگی ها و انتخاب های زیادی برای ویرایش عکس موجود نیست تمامی ابزارها ، ساده هستند. اگر شما دنبال نرم افزار ویرایش عکس حرفه ای بگردید این اون نرم افزار نیست ولی رایگان است.

Paintbrush نرم افزار Paint ویندوز برای macOS

اگر این ویژگی ها برای شما خیلی پیچیده هستند و شما میخواهید این ویژگی ها را با موس خود انجام دهید این نرم افزار بدرد شما میخورد. دقیقا نرم افزار paint ویندوز برای مک می باشد

Pixelmator غیر رایگان ولی با ارزش

Pixelmator رایگان نیست ولی عالی ترین و ارزون ترین جایگزین فتوشاپ می باشد. این نرم افزار مانند Adobe’s premier image editor ویژگی های زیادی در اختیار شما قرار نمی دهد ولی بیشتر آن ویژگی ها را دارا است. با رابط کاربری بیسار زیبا و هرگز شما از کار با آن خسته نمی شوید.

توانایی ویرایش لایه ها ، افکت های پیشرفته و رابط کاربری عالی که حتی تاچ بار هم ساپورت می کند. Pixelmator 30 دلار قیمت دارد. دارای 30 روز امتحان رایگان است که به اندازه ای است که شما بدانید این نرم افزار بدرد شما می خورد یا نه…

مطالب مرتبط

10 بازی که قدرت برنامه نویسی شما را افزایش می دهند!

آموزش کار با BlueStacks

چگونه ویندوز را ریکاوری کنیم؟

نکات طلایی بازی کانتر استرایک (قسمت دوم)

نکات طلایی بازی کانتر استرایک (قسمت اول)

راه های مختلف گرفتن Screenshot در ویندوز

بهترین نرم افزارهای رایگان ویرایش عکس برای macOS

محتوای مطلب

کامنت ها

لطفا اگر سوالی نامرتبط با این مطلب دارید، از تب «پرسیدن سوال» استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.