3 استفاده ی خلاقانه از اسنپ چت

این مطلب از سایت قدیمی منتقل شده و ممکن است اشکالات زیادی دشته باشد. لطفا در صورت مشاهده ی هر گونه ایراد، گزارش دهید

همانطور که می دانید اسنپ چت یکی از برنامه های پیام رسانی فوق العاده محبوب است. این برنامه با تمرکز بر عکس ها برای ارسال یک پیام، خود را از سایر برنامه های رقیب متمایز کرده است. با این برنامه ی کاربردی قادرید که پیام های متنی نیز ارسال کنید، اما در واقع اسنپ چت وسیله ای برای ارسال عکس های سنگین است.

ادامه ی مطلب!

 

این برنامه شما را به اشتراک گذاشتن لحظات هیجان انگیز زندگیتان یا کاری که در حال حاضر انجام می دهید، با دوستانان تشویق می کند و همچنین می توانید مجموعه ای از عکس هایتان را در قالب یک استوری در میان دوستان خود پخش کنید.

حتی اگر به دنبال برنامه پیام رسانی تازه ای نیستید اسنپ چت برنامه ایست که می توانید از آن با اهدافی دیگر به طور خلاقانه استفاده کنید.که ما در اینجا به 3 مورد آن اشاره می کنیم.

 

آدرس دهی:

همانطور که می دانید، به کمک نقشه ی گوگل به راحتی می توانید محل زندگی خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید، به آن ها در یافتن محل زندگیتان کمک کنید، رستوران ها را بیابید و ..

برای مکان هایی که یافتن آن ها به کمک Google Maps آسان نیست، یا اگر دوستانتان نمی توانند آدرس شما را به خوبی بیایند، این برنامه به خوبی مشکل شمارا حل می کند.

با قابلیت اضافه کردن راهنمایی های مفیدی مانند “به چپ بروید” یا “مستقیم حرکت کن” و علائم جاده ای دیگر به راحتی آدرسی را بسازید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

لیست خریدی بهتر:

اگر تا به حال شخص برای انجام خرید مواد غذایی خود از شخص دیگری کمک می گرفتید حتما تجربه کرده اید که در بسیاری از مواقع خرید او باب میل شما نبوده است. ممکن است برند خاصی را ترجیح دهید و اگر قرار باشد هر محصولی را با برندی که ترجیح می دهید برای او بنویسید قطعا در نهایت طومار بلند بالایی در اختیار او قرار می دهید!اسنپ چت راه ساده تری برای ایجاد یک لیست مواد غذایی در اختیار شما قرار می دهد. می توانید از محصول مورد نظر عکس بگیرید و نام آن را اضافه کنید و هرکسی که درحال خرید برای شماست قط کافیست که عکس محصول را با بسته بندی های موجود در فروشگاه مطابقت دهد.

 فهرست و نمایه سازی

این برنامه دارای قابلیتی به نام Eyes Only می باشد که به شما این امکان را می دهد که استوری های خود را به بخش پنهانی بفرستید که تنها خودتان قادر به مشاهده ی آن ها باشید.

شما می توانید برای حفظ یک کاتولوگ و یا اندیس گذاری آیتم هایی که در حافطه قرار داده اید،مستند سازی محتویات باکسی که در حافظه ذخیره کرده اید از  این برنامه استقاده کنید. به طور کلی این قابلیت به شما اجازه می دهد بدون نیاز به باز کردن باکسی بدانید چه چیزی در آن موجود است.و همین طور قادرید هرگونه توضیحات بیشتری که می پسندید اضافه کنید.

 

مطالب مرتبط

به اشتراک گذاشتن پست دیگران بر روی استوری خود

آموزش پیدا کردن مکان و Ip افراد در تلگرام

چگونه یک حساب کاربری Facebook بسازیم؟

دو روش کاهش مصرف اینترنت گوشی‌های اندروید

چگونه یک Apple ID بسازیم؟

آموزش مخفی کردن فایل و پوشه در اندورید

3 استفاده ی خلاقانه از اسنپ چت

محتوای مطلب

کامنت ها

لطفا اگر سوالی نامرتبط با این مطلب دارید، از تب «پرسیدن سوال» استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.