آموزش نوشتن متن توپر و کج و خط خورده در Whatsapp

نرم افزار پر طرفدار Whatsapp به تازگی قابلیت جدیدی به این مسنجر خود اضافه کرده است که با آن ها می توانید متن پیام تان را ویرایش کنید! با ما همراه باشید.

این قابلیت جدیدی که Whatapp اضافه کرده است Text Formating می باشد. به این معنی است که شما می توانید در این برنامه نوشته های خود را ویرایش کنید یا مثلا آنها را Bold (پررنگ) کنید و ویژگی های دیگری هم دسترس می باشد. این قابلیت در قالب دکمه های اختصاصی نمی باشد و شما باید برای متن خود از علامتهای مخصوص استفاده کنید تا متن شما ویرایش شود.

شما می توانید نوشته های خود را با 4 ویژگی ویرایش کنید. برای هر یک از این ویژگی ها کافیست دو طرف متن مورد نظر، کارکتر مخصوص آن ویژگی را قرار دهید. این کارکترها عبارت اند از:

Bold (توپر کردن): *توپر کردن*

Italics (کج کردن): _کج کردن_

Strike through (خط کشیدن روی کلمه): ~ خط کشیدن روی کلمه~

Bold & Italics (پررنگ و کج کردن): *_پررنگ و کج کردن_*

وقتی کلمه خود را بین این علائم بگذارید زمانی که متن ارسال شود به همان شکل مورد نظر شما تبدیل می شود. باید برنامه هر 2 طرف آپدیت شده باشد تا اینکه بتوان این فرمتها را دید. این راه ممکن است که سریعترین راه نباشد شکی نیست که اگر دکمه های اختصاصی برای این فرمتها وجود داشت خیلی بیشتر مورد استفاده قرار میگرفت. به هر حال این قابلیت برای این برنامه موجود می باشد و در آینده قطعا آسونتر خواهد شد.

مطالب مرتبط

ترفندهای جالب تلگرام!

تشخیص فونت به کار رفته در سایت ها

چگونه در استوری اینستاگرام نظرسنجی بزاریم ؟

آموزش انتخاب تم و نوشتن مطلب وردپرس + برخی اصطلاحات + رمز سودآوری از سایت!

آموزش ساخت وبسایت در کمتر از 20 دقیقه!

آموزش آپدیت Android

آموزش نوشتن متن توپر و کج و خط خورده در Whatsapp

محتوای مطلب

کامنت ها

لطفا اگر سوالی نامرتبط با این مطلب دارید، از تب «پرسیدن سوال» استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.